Kompozit Oyma Tabela


Kompozit Oyma Tabela

Kompozit oyma tabela aynı zamanda dekupe tabela olarak da bilinir. Bir diğer adı ise oyma tabeladır. Dekupelerde ise tabelalar genel olarak pleksi ve alüminyum ya da paslanmaz harflerinin varsa logonuz ile birlikte şekilleri oyularak yapılması sonucunda elde edilen tabeladır. Dekupede yapılan yerlerin altına hangi renklerde olacak ise o renklerde pleksiglass uygulanmaktadır. Pleksiglasın Altına ise aydınlatma uygulanır. Pleksi camdan 6 kat daha dayanıklı olduğundan dolayı tercihiniz eğer kompozit oyma ise size büyük bir avantaj olarak sağlayacaktır. Bunun sonucunda tabelada sık kullanılan estetik görünümlü tabela türüdür. Akşamları ise çok belirgin ve dikkat çekici olur. Uzaktan bakıldığında ise rahatlıkla gözükür. Kompozit tabela iki boy olarak üretilmekte. Kompozit tabela genel olarak, 600 x 125 ve 320 x 125 cm arasında üretim yapılır. Tabela oyum işleminin bitimi itibariyle kompozit kenarlarını derz şeklinde açılarak kutu bir tabela haline getirmesini sağlar. Kompozit oyma tabela, uzun ömürlü ve dayanıklı bir tabela türüdür. Şık görünümlü ve güneş de solma derdi olmaz. Kompozit oyma dolgun görünümü ile iş yerinize şık bir tasarım sağlayacaktır. Unutmayın! tabela bir şirketin olmazsa olmazıdır.

Kompozit Oyma Tabela Fiyatları

Kompozit oyma tabela fiyatlarını belirlemek için tabelanın boyutu ve kullanılacak malzeme kalitesine göre değişkenlik gösterecektir. Öztaş Reklam olarak piyasadaki en uygun fiyatları size sunuyoruz. Hem uygun hem kaliteli hizmet anlayışı ile sizler için çalışıyoruz. İstanbul Ümraniye’ de üretim yapmaktayız. Müşterilerimize memnuniyet garantisi veriyoruz. Kompozit oyma tabela fiyatları için bizimle yüz yüze veya mail yolu ile detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Arazi Tabela


Arazi Tabelası

Arazi tabela, genellikle inşaat ve şantiye bölgelerinde rastlanır. Bunun dışında arsa sahiplerini göstermek bilgi almak amaçlı kullanılan tabela türüdür. İnşaatta gerekli izinler alındığına dair belgelerle birlikte arazi tabelası olarak gösterilir. Kullanılan malzeme genellikle sac olmakla birlikte zaman zaman ışık olmayan yerlerde de reflektif folyo kullanılarak dan ışık etkisi yapabilir. Arsa alım satım işlerinde arazi tabela bir avantaj olarak bilinmektedir. Uzun yolculukta mutlaka arabayla giderken arazilere rastlarız, arazilerde gördüğümüz bazı tabelalar dikkatimizi çeker. İşte tam bu noktada iyi dizayn edilmiş bir tabela ile aynı zamanda şık görünüm sağlayarak sizde arazinizi bu sayede satmış olursunuz.

Arazi Tabela Çeşitleri

 • Ayaklı Şantiye Tabela
 • Uyarı Tabela
 • İnşaat Tabela
 • Şantiye Bilgi Tabela
 • Arsa Tabela

Çeşitlerimiz mevcuttur.

Arazi Tabelası Yaptırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Arazi tabelası yaptırırken kaliteli malzemelerden oluşmasına dikkat ediniz. Yapılacak tasarımın ilgi çekici mi yoksa sıradan bir tasarım mı dikkat ediniz. Arazi tabelası genelde sıradan yapılır. Eğer siz bir adım önde olmak isterseniz tabelanızı mutlaka iyi dizayn edilmiş modern şık bir tasarım ile ilgi çekmesini sağlayınız. Aynı zamanda kaliteli malzeme kullanınız.

Arazi Tabela Fiyatları

Arazi tabela fiyatları belirleyebilmek için ebatları ve kullanılacak malzemenin kalitesi belirlenmesi gerekmekte. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Fiyatları yüz yüze görüşmek ve bilgi almak için, Tabela İstanbul Ümraniye’deki ofisimize sizleri misafir etmek isteriz.

Kapı İsimliği

Kapı İsimliği


Kapı isimliği

Bir mekân da kullandıkları alana göre, dış mekanlarda yaptırılan tabela isminden de anlaşıldığı gibi yön gösterilmek amaçlı kullanılmaktadır. Kapı isimlikleri ahşap veya çelik kapı ya da Amerikan panel kapılarında kapı isimliği olarak tercih edilir. Uygulaması ise manuel ya da bilgisayar yardımıyla yüzeyin gravür edilmesiyle gerçekleşir. Gravür ile elde edilen oto boya istenilen renk ile renklendirilebilir aynı zamanda boyanıp kullanıma hazır hale getirilir. İsterseniz toplu olarak firmamızdan yaptırabilirsiniz. Kapı isimliği çeşitli şekillerde ve boyutlarla yapılması da mümkündür. İşletmelerde marka bilincinde oluşturmada birçok faaliyetlerde aynı zamanlarda da yürütülmektedir. Bu anlamda size bir etkileşim olarak bunun da beraberinde de kalıcı olarak bir etkisi yaratabilir. Ofis kapı isimliklerin de bu noktalarda insanlar üzerinde de algı bütünlüğünü sağlanmasını konusunda da etkin bir araçtır. Kapı isimleri, kapınız ile karşıladığı potansiyel bir müşterinizle sizin isimlerinizi markaya ait bütünlükleriyle basit ama daha etkin bir reklam araçlarıdır.

Öztaş Reklam olarak açık hava reklamcılığında, sağladığı hizmet esas alınarak, temelleri ve yaklaşımları da sizlere uygun, bir ürünü de sunma kaygıları da her zaman taşınarak faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Kapı İsimlikleri Nedir

 

Tabela, tanıtım amaçlı ya da belirleyici bir yön gösteren levha şeklinde açıklanabilir. Günlük hayatımızda da tabela, her koşulda karşımıza çıkmaktadır. Fazla sayıda kullanılan yönlendirme tabelaları ise ilk olarak kapı isimlikleri yerini alır. Kapı isimlikleri günümüzde zorunluluk haline gelmiştir. Adres ararken genelde bize yardımcı olmaktadır. Hatta kapı isimlikleri evlerimize kadar gelmiştir. Hayat şartları sebebiyle apartmanlarda ve site içerisinde yol gösterici olarak genelde işimize yarar. Sadece bizim için değil, misafirleriniz size uğrarken kapı, kapı dolaşacağına kapının yanında bir isim yazarsa ve onları yönlendirir ise size daha hızlı ulaşacaklardır. Örneğin bir yemek siparişi verdiniz kurye evinizi buldu fakat apartmanda isim yazmadığı için tek tek kapı, kapı s

Tabela Fiyatları İstanbul

Tabela Fiyatları İstanbul


Bazı çalışmalarımız
custom_gallery
images not found
Pleksi Nedir

Pleksi Nedir


Pleksi Nedir

Pleksi nedir sorusunun yanıtlarını sizlerle paylaşacağız. Kristal şeffaflığında ve tüm ortamlarda uyumlu olarak ısıya kolay şekil verebilen ve renkli renksiz olarak çeşitleri mevcut olan plastik bir türdür. Plastik cam olarak da adlandırılan pleksi, estetik açılarından da dikkat çekilen kullanışlı bir maddedir. Camdan daha hafif pleksi olan daha da dayanıklıdırlar. Birçok malzemeye de uyum sağladıkları için kolay uyum sağlarlar. Tercih edilen pleksi ise şeffaflığı nedeniyle de ferahlık ve genişlik hislerini uyandırırlar.

Tezgahlarda ve tornada, formlarda verilen pleksiler de piyasa genelinde de 1,5 – 2,5 milimetre arasında da düz levhalar şeklinde bulunurlar. 90°c üzerinde ve derecelendirmelerde ısıtılarak yumuşatılan bu pleksiler böylelikle kalıplanarak istenilen şekillerde de verilebilmekte.

Pleksilerin tek dezavantajları ise yanmaya karşı dayanıklılıkları azdır.

Pleksi

Pleksi nedir, pleksiglas olarak da bilinen ve her şekilde rahatlıkla da uygulamalarda imkânlarda en büyük özellikler ise döküm levha olmasıdır.

Tercih edilenleri ise imalat aşamalarında da zor durumlarda da bırakılmayan pleksiglas ekstruder levhalarda da kesimlerde şişirmesinde ve şekillerinde problemlerde de yaratmazlar. Bakır sertliklerin de de olan pleksiglasların da genleşme katsayılarını, yoğunluk bakımından da yumuşama noktalarında ve sertlik gibi teknik özelliklerinden de standartlarına kadar uygun olarak polimer sayılarını yüksektirler. Isı geçirgenlikleri ise camdan yüzde 20’ den daha az olan pleksiglasların iklim şartlarına da karşı da dirençlidirler. Opak, şeffaf ve floresan renklerinde üretilen pleksiglasslar kalınlıklarına  göre de 75 °c itibaren yumuşayabilir ve şekil verilmeye de hazır hale gelebilir.

Kullanım Alanları

Pleksi ya da pleksigların kullanım alanlarına göre de şu şekilde sıraya bilmekteyiz. “Masa, sehpalar, dekorasyon ve iç mimarlar, merdiven küpeşteler, trabzanlar, ev ve büro mobilyaları, tekneler, yatlar dekorasyonlar, mutfak banyo malzemeleri, yatak başlarında, vitrin standartlarında, hediyelik eşyalarda” kullanılmakta.

 

Pleksinin Özellikleri

 1. Işık geçirgenlikleri yüksek darbelere karşı olarak dayanıklıdırlar. Pleksiglas’ ların ışık geçirgenliği ile cama oranıyla %92’ dir.
 2. Darbelere karşı dayanıklılıkları ise camla oranı 6 kat fazladırlar. Keskin kenarlı değildirler. Kırıldıklarında ise yaralanmalara sebep olmazlar. Isı geçirgenliği ise yanı sıra camdan %20 fazladır.
 3. İklim şartlarına göre dirençlidirler.
 4. Opak ve şeffaf floresan renklerinde üretilmektedir. Plastiklerle oranlar iklim şartlarına da dirençlidirler. Solmaz ve kırılmazlar. İç mekanlarda da rahatlık kullanılır.
 5. Pleksiglass ısılara da dayanıklıdırlar.
 6. Pleksiglas bakır sertliğidir.

Bu makalemizde “pleksi nedir” sorusunun yanıtlarını sizlere paylaştık.

Cephe Uygulama

Cephe Uygulama


Cephe Uygulama

Cephe Uygulama, Mekanik montaj yöntemi ile uygulaması

Cephe Uygulama Nedir;

Cephe uygulamada, “Mekanik montaj” ile taş kaplama da malzemelerin bina yüzeylerine, ankraj kanca adı ile bilinen paslanmaz çeliklerde, elemanların tutması yöntemidir. Bu sistemlerde, her taşın altında da bina yüzeylerinde, münferit olarak adlandırılmaktadır. Bu sistemlerle, beraber eğer istenirse de montajlar yardımıyla da herhangi bir taşı da diğerlerine göre hiçbir şekilde zarar vermeden de sökerek yerini boş bırakılmalıdır. Başka bir malzeme ile değiştirilmesi mümkündür. Taşlar ise genellikle yüksek katlı binaların dış cephelerinde, yapıştırma yöntemleriyle beraber kesinlikle monte edilmemektedir. Fakat malzemelerin de ısı farklılıklarının genleşme ve büzüşme olarak binada oluşabilecek doğal afetler (deprem vb…) gibi etkenlerden dolayı, yapıştırma yöntemleriyle de monte edilen taşların düşme riskleri fazlasıyla yüksektir.

Mekanik montaj sistemleriyle, cephe uygulamanın da yapılacağı yüzeylerin karakterleri bakımından, taş ebatlarıyla ise taş kalınlıkları açısından bina yüksekliklerine bağlı olarak değişik ankraj yöntemleri seçilmektedir. Montaj sistemi her binanın özel olarak projelendirilmesi ve uygulanması gerekir. Sistemlerin de tamamen yöntemleri seçilmekte. Montaj sistemlerinin, her binada özel olarak projelendirmesi yapılmaktadır. Sistemlerinin de tamamen paslanmaz olması da tercih edilmekte. Sistemlerin, kullanılacak ve paslanmaz çelik elemanlarla, AISI 316 standart kalitesinde olmalıdır.

Nokta Ankraj Sistemi

Bu sistemlerde, kendi içerisinde “Zet Ankraj” olarak adlandırılan ve aynı zamanda da yaprak ankraj sistemleriyle de ayrılmakta. Kaplanacak olan yüzeylerin, “zet ankrajlar” ile çelik dübeller vasıtasıyla da direk olarak yüzeye monte edilmekte ve her taş dörder adet olarak paslanmaz pim ile Zetler arasında ankrajlarına tutturulur. Kaplanacak olan yüzeylerde taşın arka yüzeylerinde mesafe ile 3-9 cm arasındadır. Eğer kaplamada yapılacak yüzeyler taşıyıcı özelliklere de sahip değil ise (gaz beton ya da briket, tuğla vb…) taş boyutlarından küçükler ise yaprak ankraj sisteminde uygulanmakta. Bu yüzeylerin duvara açılacak olan 24 mm çapında ve yaklaşık olarak 70 mm derinliğinde ve deliklere yaprak ankraj elemanı olarak paslanmaz çelik lamalarda harç ile sabitlenerek her taş dörder adet olmak kaydıyla paslanma pim olarak bu ankrajlara monte edilmekte. Bu sistemlerde kaplanacak olan yüzeylerin ve taşların arka yüzeylerindeki mesafe aralığı 1.5 – 6 cm arasında olabilir.

Raylı (Profili) Ankraj Sistemleri

Bu sistemde, kaplama yapılacak yüzeylerin taşıyıcı olmaması (gaz beton, briket, tuğla vb…) durumlarda kaplanacak olan yüzey ve taşların arasından çeşitli nedenlerle (izolasyon, şakul kaçıklığı arasında estetik nedenlerle) fazla açık olmaması nedeniyle kapanacak olan taşlar büyük ebatlarla uygulanmakta. Betonarme de döşeme ve kiriş alınlarında da her taşın arkasında da ikişer adet olacak şekilde profiller tespit edilmektedir. Kaplama malzemelerinde zet sistemlerinde oldukları gibi bu profillerin Zet ankrajlarına monte edilmekte. Bu sistemlerin kaplanacak olan yüzey ile ilişkileri arasındaki mesafe oranı 7 ile 22 cm arasında olacaktır.

Uygulama Standartları

 1. Tüm dış cephe kaplama hizmetlerinde olduğu gibi ürünlerinde dış mekanların şartlarına göre en uygun renk seçeneklerinden biri yapılması gerekmekte. Teknik olarak uygulama birimlerimizden gerekli tavsiyelerin alınması uygun olacaktır.
 2. Dış cephelerde duvar tiplerine göre (duvarın taşıyıcı olması veya olmaması özellikleriyle) de belirlenebilecek. Mekanik ve montajlar ile ürünlerinin kalınlıklarını da 2 cm olarak uygulanmalıdır. Kaplamada kullanılacak malzemelerin ise boyutlarında ve seçimlerinde kat yükseklikleri ve açıklarla taşıyıcı elemanlarının da yerleri belirlenebilecektir.
 3. Taşların boyutları ve montajları yapan ustalar tarafından da taşınabilecekleri büyüklüklerde olmalıdırlar. Dolayısıyla da taş alanlarının 0,5 metre karelerden, büyük olmaması işin akışlarını kolaylaştırmaktadırlar.
 4. Taşın şekilleri ve mümkün olduğunca 1/2 oranında dikdörtgenlerin de kareye yakın olmalıdırlar. Çok ince veya uzun olması taşların eslenerek olabilmesidir.
 5. Ankraj elemanlarından ve kesintilerinden ve saptanmasından taş duvarlarda ara mesafeleri bina yüksekliğine göre değişimleri olabilmekte ve hareket edilebilmekte.
 6. Kaplama yapılan yüzeylerinin de çim store aralarında havalandırma boşlukları bırakılmalıdır.
Araç Folyo Kaplama

Araç Folyo Kaplama


 Araç Folyo Kaplama

Araç Folyo kaplama, otomobili istediğiniz folyo ile kaplatabilirsiniz.

 1. Renklendirebilirsiniz,
 2. Tarzını da yansıtın,
 3. Farklılaştırın,
 4. Süsleyebilir,
 5. Değiştirebilirsiniz,
 6. Çizik ve darbelere de karşı koruyabilirsiniz,
 7. Yenileyebilirsiniz,
 8. Dikkat çekebilirsiniz,
 9. Bir adım daha önde olabilirsiniz,
 10. Kişiselleştirebilirsiniz,
 11. Çiziklerinizi kapatabilirsiniz,
 12. Yeni bir akım üretebilirsiniz,

Araç Folyo Kaplama Nedir

Orijinal boyaların dış etkenlerden korunması için ise renginin değiştirilmesi, boya hatalarının veya çiziklerin de saklanması veya bölgesel olarak renklendirme ise dekoratif amaçlarda da otomobillerinin de dış yüzeylerin seçilen özelliklere göre de folyolarla kaplanması. Kaplama kapı, kaput kapakları, bagaj kapakları ile içleri haricinde de üzeri boyalı vernikli ve pürüzsüz olarak tüm yüzeylere uygulanabilmekte.

Yapışkanlı Folyo Nedir

Yapışkanlı folyolar plastik içerikli de esneyebilen veya kaplanacak ları eşyaların şeklini alanlarda esnek ve çok kullanışlıdır bir ürünlerdir. Arka kısmı da yapışkanlı oldukları ve her türlü yüzeylere yapılabilmekte.

Yapışkanlı Folyo Özellikleri

 1. Plastik özelliklerden dolayı %100 silinebilir,
 2. Isıya da maruz kaldıkları zamanlarda esneme oranı özelliği de arttırmakta.
 3. Örnek verecek olur isek bir masaların köşe kısımları da kaplamanız gerekmekte. Saç kurutmalar da ve folyolar da üstten ısıtırsanız da yapıştırmalar da da işlemleri gerçekleştirmeniz gerekmekte. Daha sağlam ve dayanıklı olur böylelikle,
 4. Sudan da nemden de etkilenmezler ve asla kavlama da yapmazlar,
 5. Desenlerin ise zaman içinde kaybetmesi, ihtimali bile düşünülemez.
Yapışkanlı Folyo Nerelerde Kaplanabilir

Ahşaplarda, metallerde, mermerlerde ve cam fayanslarda her türlü yüzeylere yapışabilir,

Yapışkanlı Folyo Çeşitleri

Desenli ve düz Folyolar

Bu ürünler de Avrupa dan ve Uzak doğu ülkelerinden temin edilmektedir. En boy çeşitleri olarak kalınlık olarak birçok çeşitlerine sahiptirler.

Ahşap, metallerde, mermerlerde, cam ve fayanslarda her türlü yüzeylere kullanabilmekte.

Araç Kaplama Nedir

Araç Kaplama, araç üzerinde uygulanılan reklam çalışmalarına, reklam sektöründe “araç kaplama” denmektedir. Araç üzerinde uygulanılan reklam çalışmalarına halk arasında “Araç üstü reklam kaplama” da denmekte. Aracınızı zevkinize göre kaplatabilirsiniz.

Araç Kaplamanın Sizlere Sağlayacakları Avantajlar

 1. Aracın boyasını korur,
 2. Boya ile kıyaslandığında daha avantajlıdır,
 3. Çizik var ise çiziklerin görünmemesini sağlar,
 4. Dış hava koşullarına karşı korur,
 5. Yıkama ekipmanları ile temizlenebilir,
 6. Pasta cila yapılabilir,
 7. Rahatlıkla aracınızı temizleyebilirsiniz.

Yılların vermiş olduğu tecrübeye sahibiz. Filo araç giydirme işlemi için bize ulaşabiliriz.Araç kaplama konusunda,detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

En Uygun Tabela Çeşidi

En Uygun Tabela Çeşidi


En Uygun Tabela Çeşidi

Tabela; Her firma önce kalite daha sonra fiyat açısından ekonomiye önem verir.  Eğer uygun fiyatlarla kısa vadeli çözümler arıyorsanız sizin için tavsiyemiz vinl germe tabelalar olacaktır.

Peki neden kısa vadeli dedik ?

Çünkü vinl germe tabelalar branda denilen malzemenin üzerine dijital baskı yapılarak basılmakta ve demir iskele üzerine tel zımbalar içe köşelerden tutturularak hazırlanmaktadır. Kısa vadeli olmasının sebepleri ise en başta dijital baskı olması. Bildiğiniz üzere dijital baskı ne kadar kaliteli basılmış olursa olsun sonuçta belli bir ömrü vardır sürekli olarak mevsimsel şartlara maruz kaldığından dolayı zamanla renklerde solma ve deforme olma gibi durumlar ortaya çıkmakta.

Bunun yanında branda dediğimiz malzeme’de gene aynı şekilde yaz ve kış şartları altında sürekli dışarıda olmasından dolayı bilhassa rüzgar etkeniyle birlikte çok hızlı bir şekilde yıpranmaktadır. Eğer iyi gerilmemiş bir vinl tabelanız var ise fırtına ve benzeri doğal afet durumlarında yırtılması büyük bir ihtimaldir. Branda biz nevi beze benzeyen bir malzeme olduğu için en ufak bir yırtılma ve açılmada çok hızlı bir şekilde ilerler ve sonunda tabelayı kaybedebilir ve yenisini yaptırmak zorunda kalabilirsiniz. Müşterilerimize bu tür riskleri’de anlatarak profesyonel işçilik ile çalışmalarımızı yapmaktayız. Vinl germe tabelalarda dijital baskı esnasındaki pass ayarını ve germe işlemi kaliteli yaparak bu tür durumlara müşterilerimizin düşmemesi için elimizden gelen teknik bütün işlemleri yapıyoruz.

Tabela Fiyatları 

Tabela fiyatları kalitesine göre değişkendir. Bunların yanında kullanılan malzemenin kalitesi ön plana çıkar. Yaptıracağınız tabela çeşidine göre kullanılacak malzemenin kalitesine önem vermelisiniz. Örnek olarak led tabelayı seçtiğinizi varsayalım led tabelayı seçerken ledlerin kaliteli olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Kalitesiz led seçerseniz eğer maliyetini düşürmüş olursunuz ancak tabelanızın ömrünü de kısaltmış olacaksınız. Tabelayı etkileyen faktörlerden diğeri ise tabelanın boyutudur. Büyük ve gösterişli olmasını ister ve ona göre alırsanız eğer maliyetini arttırmış olacaksınız ve reklamınızı daha iyi yaparak müşterilerin dikkatini daha çok çekmesini sağlamış olursunuz. Tabela yapımı profesyonellik isteyen bir iş olduğundan dolayı usta kişilerin yapması daha iyi olacaktır. İşçilik ve kullanılan malzeme son derece önemlidir. Müşterilere dikkat çekici ve gösterişli bir tabela yaptırabilmek için tabelayı işinin ehli bir firmaya yaptırmanız gerekmektedir.

Pleksi Tabelalar

Pleksi Tabelalar


Pleksi Tabela Nedir?

Pleksi tabela nedir i öğrenmekle başlayalım isterseniz;

Tabela sektörü, gün geçtikçe büyüyen bir sektördür. Bu gelişmeler üzerine artan tabela sektörü, sektörde büyük katkılar sağlamaktadır. Bu sistem, sayesinde günümüzde de gelişimini sağlayan çeşitli tabela türlerinden biri de pleksi tabela sistemidir. Pleksi tabela, harf tabela, üretim bakımından hızlı görsel ve ürün ömrü bakımından son derece iyi bir reklam çeşididir. Görsel tasarım ve işçilik bakımından, pleksi bakımından güzel ürünler ortaya çıkmaktadır.

Öncelikle tabela sektörünü tanımak için, bu işin ham maddesine kadar indirgememiz lazım, öncelikle bu işe pleksiyi tanımakla başlayalım isterseniz;

Pleksi Nedir?

 1. Markayı veya ürünü ön planda tutmak için stand veya ünite yaparak kullanabilen bir malzeme türüdür.
 2. Mağaza içi fiyat ve ürün pazarlamasında, mağaza cephe veya reklam yazısında hafif ve dayanaklı olma özelliği ile yapılır.
 3. Sahne ve en iyi yerlerde yapılan platform vb… yerlerde renk uyumu son derece önemlidir.
 4. Dekorasyon çalışmaları üzerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Genellikle kullanım alanları standarttır.
 5. Yol aydınlatmalarda, balkonlarda asma tavan aydınlatmalarda elektronik ışık sistemlerinde led kapaklarla kullanılmaktadır.
 6. Pleksi renkli renksiz çeşitleri olan bir malzemedir. Saydam olan pleksi aynı zamanda yarı saydam da olabilir. Bir o kadar kolay işlenebilen pleksi bir o kadar da delinebilen, hafif bir yapısı da vardır.
 7. Genel olarak çeşitli ebatlarla düz levhalar ile bulunur. 90 °c sıcaklıkla – 115 °c de sıcaklıkla ısıtılarak yapılır. Camdan dayanıklı ve hafif bir yapıya sahiptir.
 8. Tek kötü yanı, termodinamik bir yapı olduğu için, dayanıklık bakımından daha azdır. Döküm bakımından pleksiglas istenen verilere dayanarak uygulama hakkı verir.
 9. Pleksilerin özelliği, döküm yani levha olması.
 10. Pleksi kullanıcılarını üzmemek adına imalat yapımında zor durumda bırakılmaz. Genleşme katsayısına bağlı kılarak, yoğunluk ve yumuşama gibi, sert gibi teknik özelliklerden tutun polimer sayısına kadar yüksektir.

Plexiglass kullanım şartlarını şöyle sıralayabiliriz;

 • Dekorasyon ve iç mimari
 • Merdiven ve küpeşte veya trabzanları
 • Masa ve sehpa ayakları
 • Ev veya büro mobilyası
 • Aydınlatma elemanlarında
 • Antika teşhir ünitelerinde
 • Banyo veya mutfak aksesuarlar
 • Vitrin standlar
 • Yatak başlarıyla
 • Hediyelik eşyalarıyla
 • Takıları
 • Endüstriyel alanlarıyla
 • Tüm özel tasarımlarıyla

Kullanım Alanları

 • Makinada
 • Reklamcılık sektöründe (tabela, standlar)
 • Dekorasyon ürünlerinde
 • Aydınlatma ürünlerinde
 • Promosyon, hediyelik türlerinde
 • Aktarım ürünlerinde
 • Ölçü ve benzeri aletlerde
 • Merdivenlerde korkuluk yapımlarında
 • İlaç ve kimya laboratuvarlarında Kullanılır.

Kolay ve şeffaf bir yapısı olduğundan, işlenmesi bakımından rahatlıkla işlenebilir.

Pleksi Fiyatları

Prensip gereği sitemiz üzerinden fiyatları paylaşamıyoruz. Firma gizliliği altında olup müşterilerimize gereken konu altında bildirim yapmaktayız. Pleksi fiyatları için bizlere mail atabilir veya sitemizin canlı destek ekibine sorabilirsiniz. Ya da firmamızı arayarak hızlıca dönüş alabilirsiniz.

pleksi tabela

pleksi tabela

pleksi tabela nedir

pleksi tabela nedir

pleksi tabela fiyatları

pleksi tabela fiyatları

 

Totem Tabela Fiyatlandırmaları

Totem Tabela Fiyatlandırmaları


Totem Tabela Fiyatlandırmaları

Totem Tabela Fiyatlandırmaları; Maliyet hesaplaması yapılırken birçok unsur göz önünde bulundurulur. Özellikle hesaplanması gereken ise kullanılacak malzemenin kalitesi ve buna göre artan maliyeti, Totem tabela diğer açık hava reklamcılığı kollarından farklı olarak müdahalenin az sürekliliğin uzun olması gereken bir tabela olmalıdır. Çünkü genelde vinç ile sabitlenen bu tabela çeşitleri eğer led arızası, harf düşmesi vb. sorunlarda tekrar vinç tutularak tamir edilmektedir. Diğer kısa totem çeşitlerini saymıyoruz onlara merdiven ile müdahale edilebilmektedir.

Bundan dolayı tabela maliyeti çıkarırken totem çeşitlerinin ekstra maliyetlerini ve olası durumları’da göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Totem Tabela fiyatlarını öğrenmek ve detaylı bilgi almak için info@oztasreklam.com.tr adresine mail atabilir veya

0216 611 01 02 telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.