oztas-reklam-hakkimizda

TARİHÇE
2010 yılından beri reklam sektöründe kaliteli, sorunsuz ve tam hizmet anlayışımızla müşteri taleplerine cevap vermekteyiz. Başarımızın temelini güncel trendi takip eden, hırslı, profesyonel, sorumluluk sahibi ve sıra dışı rekabetçi bir takım ruhu ile motive olan ekiplerimiz oluşturmaktadır. Kalitenin tüketici açısından en önemli değer olduğu gerçeğinden hareketle; kalitenin tüketiciye yansıtılması konusunda üstümüze düşen görevi ve sorumluluğu en iyi hizmet anlayışıyla yerine getirmek başlıca amaçlarımız arasında yer almaktadır.

VİZYONUMUZ
Reklam sektörüne farklı çizgimiz ile damga vurmak. Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı memnun eden, yüzlerini güldüren bir reklam şirketi olmak. Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’nin en iyisi olmak.

MİSYONUMUZ
Öncelikle ilk amacımız müşterilerimize verdiğimiz değeri ve saygıyı karşı tarafa en iyi şekilde yansıtabilmek. Daha sonrasında, bu sektörde edindiğimiz tecrübeleri müşterilerimizle paylaşmak ve ufuklarını açmak. Müşterilerimizin ticari etkinliklerini artırmak ve markalaşma süreçlerinde, ihtiyaç duyacakları tüm reklam gereksinimlerine profesyonel çözümler sunmak.

MARKAMIZ
Modern, dinamik, yeniliklere açık…

STİLİMİZ
Yaratıcı, şık, teknolojik ve yeni fikirler içeren…

EKİBİMİZ
Senkronize çalışan, yaratıcı ve duyarlı…

Hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olabilmek için referanslarımıza bakmanız yeterlidir.