Lazer Kesim

Net Gücü 150 W lazer kesim makinemiz 15 mm’e kadar pleksi kesim yapabilmektedir. Dekoratif ve diğer ince işçilik gerektiren malzeme kesimleri içinde oldukça uygundur. Çalışma alanı ise 130X90 CM dir.  130’u geçen ölçülerde ise kaydırma dediğimiz yöntem ile kesim başarı ile yapılabilmektedir. Lazer kesim makinemizde USB bağlantısı ile bilgisayar aracılığı yahut Flash bellek aracılığı ile dosya aktarımı yapılmaktadır. Su soğutma sistemli olup her türlü kesimi ve malzemeyi profesyonel şekilde kesebilmektedir.

CNC Kesim

2000 x 4000 x 200mm (X,Y,Z) Kesim Alanı ile CNC Router makinemiz alanında en büyük CNC router’ıdır. 3 Eksenli step motoru, bilyalı vidalı mil tahrik sistemi ile her türlü kesiminizi bıçak kalınlığı fark etmeksizin yapabilmektedir. T kanallı alüminyum tabla sistemine yerleştirdiğimiz 30mm MDF ile malzemenizin çizilmesini önlüyoruz.

Dijital Baskı Makinesi

Dijital baskı olarak Türk malı Optima’nın inno S model 3 metre genişliğe kadar baskı yapabilen son teknoloji ürünü dijital baskı makinemiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kaliteli boya ve malzeme kullanımı ile daha kalıcı çalışmalar sağlamış oluyoruz.